TECHNIKA V LATINĚ

Soukromé lekce | 01.06.2023 | 17:00

TECHNIKA V LATINĚ 

Když vaše tancování má mít smysl...

 

Pokud tančíte a chodíte na ProAm lekce, tak jste už jistě slyšela o technice kroků. Vždy jsme se s Pájou soustředili na emoce a radost z tance. Což taky dále platí. Ovšem je na čase posunout vaše tancování o kousíček dále. Proto je NOVÝ KURZ nastaven čistě na techniku. 

!!! VAROVÁNÍ !!!

Na trénování techniky mnohdy vzniká závislost a už nebude cesty zpátky. Jakmile jednou zatančíte něco opravdu správně, tak už se nespokojíte s tancováním ,,jen tak".

Co se bude tančit?

 Aktuálně jsou to tance Rumba, Samba a Cha cha cha. Rumba se většinou trénuje skoro až ze 70%, protože obsahuje technku, kterou využijete i v dalších tancích. Ovšem zatančíte si i Sambu a Cha chu, kde v sambě doladíme správné ,,houpání", ať u toho nevypadáte jako na gymnastickém míči a Cha chu budeme drtit v rychlosti a přesnosti.

Možná může technika někomu přijít náročná nebo složitá. Je tady ale pár vychytávek, které když se naučíte, tak vás to posunou o několik levelů výše :-).

 

Kdy a Kde?

Tančí se v Ostravě Hrabůvce, kde je  taneční sál přímo pro soukromé taneční lekce. 

A protože jde o soukromé lekce, tak si den a čas určíme tak, aby vám to sedělo do programu. Kurz je směřován na měsíc červen, každopádně pokud budete chtít, můžete začít tančit hned :-).

S kým?

 Dámy... 
technikou vás provede a naučí sám mistr světa amoleta Tomáš Boldi :-D. Více k tomu už asi není třeba dodávat, protože to mluví asi za vše :-D.

Kurz obsahuje 6 lekcí, kdy jedna lekce má 45 minut. Zatím si všechny dámy zvolily tu nejjednodušší variantu a to dvě lekce najednou, takže 3x 90 minut. Ovšem můžete si to nastavit tak, jak vám to bude vyhovovat. Cena kurzu je 4800 Kč s tím, že z každé lekce dostanete ještě video před a po a video-návod, co jste se danou lekci naučila.

Aktuální počet volných míst

Aktuálně jsou tři volná místa z pěti.

Domů Eshop Události Blog Kontakt
Přihlásit se