Taneční víkend pro PÁRY | 21. - 23.4.2023

Hotel FREUD | 21.04.2023 | 17:00

Taneční víkend pro páry

 

Taneční víkend s Boldi Dance je především o zábavě...Taneční zábavě. Lekce jsou pro začátečníky i pokročilé, proto jsou páry rozděleny do dvou skupin. Pro začátečníky jsou připraveny kroky a figury, které zvládnou na 10000% a předpokládá se, že začátečníky je ten, kdo ještě netančil. Nebo naposledy ve středoškolských tanečních.

Pro pokročilé je samozřejmě program zajištěn taky a jejich lekce jsou nabité o něco zajímavějjšími kroky a pohyby, které se jen tak v tanečním kurzu nenaučíte. 

CO SE BUDE TANČIT?

Tentokráte si zatančíme společně Paso Doble a Salsu. 

KDO JSOU LEKTOŘI?


Pavlína a Tomáš Boldi

Vedou taneční kurzy a lekce již mnoho let a aktuálně se kromě lidského mláděte starají o online taneční kurzy. Pavlína i Tomáš tančí zhruba od 5 let, proto mají tanec skutečně v krvi. Oba propagují myšlenku, že tanec je především o emocích a zábavě, proto je technika a detaily až na druhém....no spíše desátém místě.

.   


Antonio

Majitel tanečního klubu ve Frýdlantu nad Ostravicí.. Učí tančit děti, juniory i dospělé a dokonce pořádají velmi prestižní taneční soutěže. Je nutno říct, že jeho energie je někdy veeelmi nad očekávání:)

    

 

PRO KOHO JE TANEČNÍ VÍKEND?


Na taneční víkend pro páry jezdí manželé i nemanželé různého věku. Dokonce jen i přátelské páry. Na začátku jsou pánové vždy lehce nejistí tím, co je čeká. Ale po první lekci se situace mění, a když poznají, že jde skutečně o... tanec a zábavu, tak je všechno v pohodě. 
 

CENA  A REZERVACE VÍKENDU

9 499 Kč / Pár
V ceně je zahrnuto  ubytování, plná penze, všechny taneční lekce a k  tomu neskutečná dávka energie ;-) Rezervace je platná po nevratném uhrazení zálohy. Místa jsou omezena kvůli kapacitě hotelu. Proto mají dřívější rezervace přednost. Při rezervaci si prosím vyberte, zda chcete být ve skupině mírně pokročilí nebo začátečníci. Druhá část úhrady je splatná do 17.3.2023, aby Vaše rezervace nepropadla.

Storno rezervace:
1) do 17.3.2023 = storno 0% z 2.části úhrady
2) do 6.4.2023 = storno poplatek 50% z 2. části úhrady
3) od 7.04.2023 do 21.04.2023 = storno poplatek 100%.
Samozřejmě za sebe vždy můžete najít náhradu a peníze Vám budou vráceny.

Tak na tančenou na víkendu
Moc se na vás těšíme a kdyby cokoliv, pište, volejte na 777 090 200 nebo pavlina@boldidance.cz
Pavlína a Tomáš

Domů Eshop Události Blog Kontakt
Přihlásit se