Protančený podzim - Opava

TSK Opava | 22.10.2020 | 19:00

ROZTANČETE SVŮJ SVĚT - ONLINE

Nemůže se tančit normálně, bude se tancovat ONLINE.

Taneční kurz latinskoamerických tanců pro jednotlivce.
Zatancujte si a nechte všechny starosti na chvíli u ledu. Všechny lekce jsou pro začátečníky a mírně pokročilé. Lekce v kurzu na sebe většinou nemají návaznost. Na začátku každé lekce se společně naučíme kroky a potom už se jen tančí. Protože jsou lekce pro jednotlivce, nepotřebujete partnera nebo partnerku.

KDY? Každou středu od 19:00 hodin 
KDE? Ve vašem obýváku nebo kdekoliv chcete. Živá vysílání budou probíhat přes videokanál YouTube. 
 

 

PROGRAM 
21.10.  Salsa
28.10.  Samba
  4.11.  ChaCha 1.část
11.11.  ChaCha 2.část
18.11.  Bachata
25.11.  Paso Doble
  2.12.  Rumba
  9.12.  Salsa
     


 

Protože byl kurz v Novém Jičíně tak brzy vyprodán, na mnoho z vás se nedostalo. Teď máte šanci tančit v tomto kurzu i VY! Protože velikost tanečního sálu je omezena pouze tím, kde si živý přenos pustíte.

PRO KOHO JE KURZ? 


Taneční kurz je pro všechny, kteří mají rádi latinskoamerické tance a chtějí na taneční lekci absolutně zrelaxovat. Na každé lekci se naučíte nové kroky a figury a ty během necelé hodinky maximálně protancujete.

V tomto podzimním kurzu se budeme věnovat jak krokům a figurám, ale také jak to správně protancovat rukama. Na většině lekcí není prostor se věnovat práci rukou, protože se sotva stihnou doučit taneční kroky. Proto v tomto podzimním kurzu budou kroky jednoduché tak, aby byl dostatečný prostor se dostat i k tancování horní poloviny našeho těla. Ten pravý zážitek z tance dostanete, jakmile vám začne tančit celé tělo. Jde hlavně o to, si vše na maximum užít a nechat starosti za hlavou. Lekce jsou jak pro začátečníky i mírně pokročilé.
Lektory jsou Pavlína a Tomáš Boldi.

 

JAK TO BUDE PROBÍHAT?


Protože jsme museli začátek kurzu přesunout do online světa. Aktuálně se nebudeme scházet na tanečním sále ale lekce budou probíhat takto:
Po uhrazení kurzu --> Každou středu dopoledne dostanete jedinečný odkaz na YouTube, kde bude živé vysílání probíhat. Ve středy v 19:00 začíná živé vysílání a pak už vše probíhá jako na klasické taneční lekci. --> naučení kroků a maximální protancování.
Pokud budete mít problém s připojením nebo lekci nestihnete, dostanete záznam z tohoto vysílání, takže o svou lekci nikdy nepřijdete.

 

CO NA SEBE?


Cokoliv. Jste doma ;-)

 

Jste z daleka a lekce v Novém Jičíně nemáte šanci stihnout?


Tato doba je skvělá v tom, že si zatančit může opravdu každý a nemusíte řešit to, jestli jste z daleka nebo jste si kurz nestiha včas koupit, než se vyrpodal. Taneční kurz ONLINE je pro všechny.
Také ale doufáme, že co nejdříve se bude moci tančit i na tanečním sále. V tomto případě o své lekce určitě nepřijdete a z každé lekce dostanete záznam.

 

POMŮŽETE NÁM?


Na YouTube se dá vysílat různými způsoby. Moc nám pomůže, když budeme moct vysílat z aplikace v telefonu. Ovšem pravidla YouTube říkají, že musíme mít nejméně 1000 odběratelů, aby jsme tuto možnost využili. Proto prosíme o vaši pomoc, klikněte na ,,ODBĚR" na kanálu YouTube Boldi Dance. Moc vám děkujeme.

 

YOUTUBE ODBĚR 

 

Kdyby vás cokoli zajímalo, stačí napsat nebo zavolat. Jsme tady pro vás. 
+420 777 090 200 nebo pavlina@boldidance.cz

Tak na tančenou na parketě


 

Domů Eshop Události Blog Kontakt
Přihlásit se