PROTANČENÝ PODZIM ONLINE

U vás doma | 21.10.2020 | 19:00

ROZTANČETE SVŮJ SVĚT - ONLINE

Nemůže se tančit normálně, bude se tancovat ONLINE.

Taneční kurz latinskoamerických tanců pro jednotlivce.
Zatancujte si a nechte všechny starosti na chvíli u ledu. Všechny lekce jsou pro začátečníky a mírně pokročilé. Lekce v kurzu na sebe většinou nemají návaznost. Na začátku každé lekce se společně naučíme kroky a potom už se jen tančí. Protože jsou lekce pro jednotlivce, nepotřebujete partnera nebo partnerku.

KDY? Každou středu od 19:00 hodin 
KDE? Ve vašem obýváku nebo kdekoliv chcete. Živá vysílání budou probíhat přes videokanál YouTube. 

 


 
PROGRAM 
21.10.  Salsa
28.10.  Samba
  4.11.  Pauza z důvodu nemoci
11.11.  ChaCha 1.část
18.11.  ChaCha 2.část
25.11.  Bachata
  2.12.  Paso Doble
  9.12.  Rumba
16.12.  Salsa
     


 

Protože byl kurz v Novém Jičíně tak brzy vyprodán, na mnoho z vás se nedostalo. Teď máte šanci tančit v tomto kurzu i VY! Protože velikost tanečního sálu je omezena pouze tím, kde si živý přenos pustíte.

PRO KOHO JE KURZ? 


Taneční kurz je pro všechny, kteří mají rádi latinskoamerické tance a chtějí na taneční lekci absolutně zrelaxovat. Na každé lekci se naučíte nové kroky a figury a ty během necelé hodinky maximálně protancujete.

V tomto podzimním kurzu se budeme věnovat jak krokům a figurám, ale také jak to správně protancovat rukama. Na většině lekcí není prostor se věnovat práci rukou, protože se sotva stihnou doučit taneční kroky. Proto v tomto podzimním kurzu budou kroky jednoduché tak, aby byl dostatečný prostor se dostat i k tancování horní poloviny našeho těla. Ten pravý zážitek z tance dostanete, jakmile vám začne tančit celé tělo. Jde hlavně o to, si vše na maximum užít a nechat starosti za hlavou. Lekce jsou jak pro začátečníky i mírně pokročilé.
Lektory jsou Pavlína a Tomáš Boldi.

 

JAK TO BUDE PROBÍHAT?


Protože jsme museli začátek kurzu přesunout do online světa. Aktuálně se nebudeme scházet na tanečním sále ale lekce budou probíhat takto:
Po uhrazení kurzu --> Každou středu dopoledne dostanete jedinečný odkaz na YouTube, kde bude živé vysílání probíhat. Ve středy v 19:00 začíná živé vysílání a pak už vše probíhá jako na klasické taneční lekci. --> naučení kroků a maximální protancování.
Pokud budete mít problém s připojením nebo lekci nestihnete, dostanete záznam z tohoto vysílání, takže o svou lekci nikdy nepřijdete.

 

CO NA SEBE?


Cokoliv. Jste doma ;-)

 

UKÁZKA PRVNÍ LEKCE - ZDARMA

Stále je možnost si celý kurz zakoupit a tančit s námi každou středu od 19:00.
Předchozí lekce budete mít k dispozici jako záznam, například jako je tato ukázková první lekce.

 

POMŮŽETE NÁM?


Na YouTube se dá vysílat různými způsoby. Moc nám pomůže, když budeme moct vysílat z aplikace v telefonu. Ovšem pravidla YouTube říkají, že musíme mít nejméně 1000 odběratelů, aby jsme tuto možnost využili. Proto prosíme o vaši pomoc, klikněte na ,,ODBĚR" na kanálu YouTube Boldi Dance. Moc vám děkujeme.

 

YOUTUBE ODBĚR 

 

Kdyby vás cokoli zajímalo, stačí napsat nebo zavolat. Jsme tady pro vás. 
+420 777 090 200 nebo pavlina@boldidance.cz

Tak na tančenou na parketě


 

Domů Eshop Události Blog Kontakt
Přihlásit se